O nas

Zespół

Piotr Pałucki

Jestem adwokatem, wspólnikiem Kancelarii. Specjalizuję się w prawie cywilnym (kontrakty handlowe), prawie autorskim, prawie mediów i nowych technologii, prawie konkurencji oraz prawie pracy. Zajmuję się kompleksowym doradztwem dla branży nowych technologii oraz pracy tymczasowej.

Jakub Szkutnik

Jestem adwokatem, wspólnikiem Kancelarii. Specjalizuję się w prawie spółek handlowych Nadzoruję dział procesowy, w szczególności w zakresie sporów korporacyjnych. Zajmuję się kompleksowym doradztwem dla branży IT.

Maciej Bednarek

Jestem radcą prawnym. Specjalizuję się w prawie ochrony danych osobowych, prawie budowlanym, prawie pracy, regulacjach odnoszących się do branży e-commerce. Jestem członkiem stowarzyszenia SABI oraz świadczę usługi inspektora ochrony danych osobowych.

Katarzyna Rodacka

Jestem adwokatem, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz American Law
Program, organizowanego przez Uniwersytet Jagielloński i CUA w Waszyngtonie.
Moje specjalizacje to ochrona danych osobowych, prawo e-commerce oraz prawo
IT. Na co dzień zajmuję się obsługą przedsiębiorców z branży nowoczesnych
technologii.

Natalia Dragan

Jestem aplikantką radcowską.
Specjalizuję się w prawie cywilnym, ochronie danych osobowych, e-commerce
oraz prawie podatkowym.
Zajmuję się bieżącą obsługą przedsiębiorców oraz wspieram kancelaryjny dział
procesowy.

Mateusz Gołacki

Jestem aplikantem adwokackim oraz aplikantem rzecznikowskim. Ukończyłem także Szkołę Prawa Amerykańskiego prowadzoną przez CUA w Waszyngtonie w porozumieniu z Uniwersytetem Jagiellońskim. Specjalizuję się w prawie własności przemysłowej, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki znaków towarowych oraz zarządzaniem marką przedsiębiorstwa. W kancelarii jestem także członkiem działu procesowego.

Julia Zdun

Jestem studentką V roku prawa.
Specjalizuję się w prawie cywilnym, prawie własności intelektualnej i prawie własności przemysłowej, w szczególności interesuje mnie problematyka znaków towarowych.
Piszę pracę dyplomową w Katedrze Historii Doktryn Politycznych i Prawnych. Zajmuję się bieżącą obsługą przedsiębiorców oraz uczestniczę w pracach kancelaryjnego działu procesowego.